03 maja, 2015

Przyjaźń

Na pytanie Skąd się znamy? ...
"Znamy się z brzucha"
Pamiętasz? tak kiedyś napisałam Ci w pamiętniku...Nie ma to jak siostra, a ja mam dwie! Wiecie, co? Siostra może być najlepszą przyjaciółką ?!


Moja starsza siostra, bo o niej dziś będzie mowa, urodziła się co prawda  przed wczoraj 25 lat temu w Nowym Sączu. Czarnowłosa dziewczynka o loczkach  jak baranek, mająca swoje śmieszne nawyki (Zawsze jak kładła się spać musiała mieć owinięte palce w kołdrze ). Ze zwariowanymi pomysłami w główce.(Ile to razy wsiadałyśmy razem na rower i wracałyśmy z zdartymi kolanami, długopis do głowy...) .

Zawsze chora w swoje urodziny- chyba się nigdy nie zdarzyło, żebyś w Nowym Sączu była zdrowa we własne urodziny.

Pamiętam jak robiłyśmy sobie bazy/ mosty z foteli do naszych zabawek. Jak układałyśmy klocki. Jak się bawiłyśmy - "To moja głowa, ejjjj to moja ręka!" - tu chodziło drodzy o nasze lalki barbie, zawsze były w częściach.

 Uzdolniona muzycznie, pełna zwariowanych pomysłów, dłubiąca w koralikach. Grająca na dość nietypowym instrumencie- Harfie.


https://www.youtube.com/watch?v=PR_ryShDorc     - duet z młodszą siostrą

Zaskakuje wszystkich! Pamiętam jak byłam mała śmiałam się, że moja siostra umie robić tylko tosty i spaghetti (robiła to wybornie, ale bez względu na to) i jej dzieci nie będą miały co jeść. teraz jak byście spróbowali jej potraw... O WOW!

Jest niesamowita. Zawsze pomocna, kochana z sercem na dłoni! Bardzo pomaga i się o wszystkich troszczy.
Mogłabym o Tobie pisać poezje! :)
Kocham Cię siostrzyczko !!!! <3

Edi Wszystkiego najpiękniejszego spełnienia marzeń i szczęścia po pachy! <3
Dziękuję, że jesteś!!!!!<3


A teraz najważniejsze!
Kochana Edi zostaniesz moją świadkową ?
?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????


1 komentarz:

Instagram